Mob. tel.: 8~615 74 128
Adresas: S.Nėries g 99, Vilnius
El.p.: info@rasosperlas.lt
Estetinės procedūros, depiliacija
Kirpėjos paslaugos
Manikiūras,Pedikiūras
Veido procedūros
Vitamininė procedūra veidui
Eee
Masažai
Kūno masažai
Makiažai
Permanentinis makiažas
Mokymai
slideshow slideshow slideshow slideshow

Kūno masažai  • Klasikinis 

     
      30 €

       
         
  • Aromaterapinis
      40 €

  • Anticeliulitinis  
 20-50 

  • Anticeliulitinis atliekamas su medumi
      25  
  • Anticeliulitinis su taure
      25 

  • Neurosedatyvinis
      35 

  • Atpalaiduojantis
      30
 

MARMA TERAPIJA
Marma taškai – tai mūsų sveikatos atspindys. Juose susijungia penkios mūsų stambiausios mūsų kūno sistemos: kraujotakos, limfotakos, raumenų, sąnarių ir raiščių. Šių taškų masažas padeda subalansuoti Praną, masažo metu efektyviai šalinami toksinai, normalizuojasi hormoninės sistemos darbas, gerinama nervinės sistemos ir vidaus organų būklė, aktyvinama limfinė, veninė ir arterinė kraujotakos. Taip pat mažinamas riebalinės masės perteklius, nes masažo metu pagreitinami medžiagų apykaitos procesai organizme. Marma terapija nuramina Vata došą, subalansuoja bei atkuria fizinį, protinį ir emocinį lankstumą. Po Marma procedūros žmogus pasiruošęs naujiems išbandymams, kupinas pasitikėjimo savimi ir pasauliu.
Rekomenduojama: viršsvoriui, kvėpavimo sutrikimams, sutrikus virškinimui ar nervų sistemos darbui, nugaros, artrito sukeliamiems skausmams, nerimui, depresijai, baimėms, energijos stygiui, nuovargiui, menopauzės metu. Marma atveria platesnį mastymą, gilesnį suvokimą, padeda pamatyti galimybes, išlaisvina nuo abejonių ir praplečia ribas, stabilizuoja ir nuramina besiblaškantį protą. Veikiant marmos taškus, efektyviai atstatomos ir subalansuojamos visos kūno sistemos.

MANA LOMI
Šis iš Polinezijos salų atkeliavęs metodas skirtas bendrai žmogaus savijautai ir sveikatai gerinti. Masažas atpalaiduoja visą stuburą, sužadina kraujo bei limfos apytaką, mažina celiulito sankaupas, nuima raumenų įtampą, veikia prieš priešlaikinį odos senėjimą. Po procedūros normalizuojasi endokrininė ir hormoninė sistemos, pastebimai pagerėja odos būklė bei žmogaus bendra savijauta.
Rekomenduojama visiems, tiek vyrams, tiek moterims. Ypatingą dėmesį turėtų atkreipti žmonės, turintys kraujo apytakos problemų, esant priešlaikiniam odos senėjimui, moterims patariama menopauzės metu, esant psichologinėms traumoms(ilgalaikis stresas), dažnai sergant virusinėmis ligomis(nusilpęs imunitetas).
 
JAMULULUR
Tai senovinė ajurvedinė – polinezietiška terapija, atkeliavusi iš Javos salyno ir pasiekusi mus po daugiau nei 3500 metų. Ji skirta visiems klientams ir ypatingai tiems, kurie turi limfotakos, veninės ar arterinės kraujotakos sutrikimų, kenčia nugaros skausmus dėl netaisiklingos laikysenos, kai yra raumenų įtampa, pakitusi dubens kaulų padėtis.
Jamululur masažas veikia refleksologinius taškus, tuo pačiu giliai atpalaiduoja ir suteikia palengvėjimą.
Ypatingų augalinių produktų dėka veikiama nervų sistema, gerinamas kvėpavimas, drenuojami plaučiai, veikiama virškinimo, endokrininė sistemos, gerinamas žarnyno pralaidumas, sumažinami žarnyno spazmai, kietumas, sumažinamas pieno ir šlapimo rūgščių perteklius, kuris susikaupia audiniuose dėl padidėjusios nervinės įtampos, švelniai, bet giliai drenuoja. Šis masažas suteikia gerą nuotaiką ir atgaivina visą kūną.
 
VADHI VEDA
Vadhi Veda terapija yra viena paslaptingiausių Ajurvedos gydomųjų terapijų, kuri buvo prieinama tik gydytojams-ajurvedistams, turintiems gilias žolininkystės žinias bei apdovanotiems „gydančiomis rankomis“. Išvertus žodis VADHI reiškia ilgas, VEDA - gyvenimas. Taigi tai sveikatos ir ilgaamžiškumo terapija, kurią rekomenduojame visiems, tiek vyrams, tiek moterims ir ypatingai žmonėms turintiems viršsvorio. Terapijos metu, ypatingų ajurvedinių eliksyrų dėka, suaktyvinama kraujo ir limfos apytaka, gerinama jungiamojo audinio ir odos būklė, pasišalina limfoje susikaupę toksinai, normalizuojasi hormoninės sistemos darbas, sumažėja cholesterolio kiekis organizme, gerėja virškinimo sistemos darbas, mažinamas stresas, depresija, didėja kliento pasitikėjimas savimi. Ypač rekomenduojama hipotireozės, ištvermingumo bei laimės stokos atvejais.
 
 

Titulinis
Naujienos
Apie studija
Meistrai
Galerija
Video
Kontaktai

RASOS PERLAS

Mob. tel.: 8~615 74 128
Adresas: S.Nėries g 99, Vilnius
El.p.: info@rasosperlas.lt
www.rasosperlas.lt

Dirbame:
I-V 10:00 - 21:00 val.
VI 9:00 - 15:00 val.


Visos teisĖs saugomos © 2010-2014 TinklapiŲ kŪrimas Studija RESTART